Czech – Interactive English Language School

Czech – Interactive English Language School

Interactive English Language SchoolVítáme Vás na naší Interactive English jazykové škole.

Jesli chcete navštívit Brighton a Hove nebo jste již přicestovali a hledáte kvalitní výuku anglického jazyka? Potřebujete získat zkoušku IELTS , Cambridžské zkoušky, obchodní angličtinu nebo pouze zlepšit 
úroveň anglického jazyka? 
Myslíme si, že právě naše škola – Interactive English School je tu pro Vás.

Jsme sice  malá škola, ale nacházíme se přímo v centru části Hove na hlavní obchodní třídě, jen několik minut od pláže.Výuka probíhá ve velmi
přátelském prostředí, počet studentů ve třídách se pohybuje  od 9 – 12 a najdete zde studenty z celého světa. Všichni studenti jsou starší 18 cti let. Na vedení školy se podílí  jeden z vyučujících, který je zároveň majitelem školy.  Potřeby studentů jsou prioritou pro všechny zaměstnance školy.

Interactive English School má akreditaci Britské Rady (British Council) a je členem  organizace English UK (Národní asociace akreditována anglickými jazykovými centry).
 Nabízíme všeobecné kurzy anglického jazyka ( General English Courses) , kurzy pro získáni zkoušky IELTS a přípravu na Cambridžské zkoušky (Cambridge ESOL courses – FCE) ve všech úrovních po celý rok.

Cena kurzu se pohybuje od 58 liber na  celý týden, jestliže chcete získat více informací o cenách, můžete nahlédnout na náš ceníkový list.
Pokud máte zájem o studium na naší škole, prosím vyplňte přihlášku nebo nás můžete kdykoliv kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme  veškeré Vaše dotazy.

Zde se můžete podívat na naše oficiálni video:

Naše adresa:

94 Church Road
Brighton & Hove
BN3 2EB
United Kingdom
Tel: + 44 (0)1273 202081
www.interactive-english.com
[email protected]

Follow us on: