Slovak – Interactive English Language School

Slovak – Interactive English Language School

Interactive English Language SchoolVitajte v Interactive English jazykovej škole.

Ak chcete cestovať do Brightonu & Hovu, alebo ste už tu a chceli by ste študovať anglický jazyk v príjemnej priateľskej atmosfére a k tomu získať najvyššiu kvalitu výučby, potom si myslíme, že Interactive English Language School je vhodná práve pre vás.

Sme malá priateľská škola, ktorú vlastnia učitelia a je určená pre študentov. Naša škola sa nachádza v centre mesta Hove, len pár minút pešo od pláže, na hlavnej nákupnej ulici. Interactive English Language School LTD. je na oficiálnom zozname vzdelávacich inštitúcií Britskej vlády pre aplikačné účely udelenia víz a je držiteľom licencie TIER 4 z UK Boarder agency ako College “A” triedy.

Interactive English Language School je taktiež akreditovaná British Councilom a je členom English UK – Národnej asociácie akreditovaných centier anglického jazyka).

Ponúkame kurzy všeobecnej angličtiny na všetkych úrovniach, rovnako ako IELTS a CAMBRIDGE ESOL, prípravné kurzy na skúšky (FCE), po celý rok. Triedy majú priemerne 9-12 študentov z celého sveta, takže stále možete nájsť niekoho na rozprávanie po anglicky.

Všetci naši študenti sú dospelí l’udia (18+). Ceny začínajú od 58,00 libier za kurzy na plny úväzok, viac informácii najdete v našom ceníku.

Pozrite si naše video:

Ak mate záujem o štúdium u nás, prosim vyplňte náš formulár, alebo nás kontaktujte kedykoľvek na adrese:

94 Church Road
Brighton & Hove
BN3 2EB
United Kingdom
Tel: + 44 (0)1273 202081
www.interactive-english.com
info@interactive-english.com

Follow us on: